Villa Mahal Büyükçekmece

VİLLA MAHAL

Villa Mahal BüyükçekmeceVilla Mahal Büyükçekmece zevklerinize, bütçenize, ihtiyaçlarınıza ve yaşam şeklinize göre en doğru villa tasarımı ve dekorasyonunu uygulayabilmek için profesyonel bir destek almalısınız. Günümüzde bir çok ev sahibi bunun farkındadır. Villalarının mimarisi için çalıştıkları mimarlardan ayrı olarak bir iç mimar ile iç mekan tasarımı ve dekorasyonu üzerinde çalışmaktalardır.

Villa tasarımı ve projelendirmesi için ilk olarak yapılması gereken yerleşim planlarının detaylıca çözümlenmesi ve tesisat yerlerinin belirlenmesidir. Sonrasında 3 boyutlu gerçekçi görünüşler (3D Model) hazırlanır, her mekan için ayrı ayrı moodboard yani malzeme numuneleri belirlenir ve mekanlarda kullanılacak malzemelerin renkleri, dokusu ve desenleri bir arada görülmüş olur. Birbirleri ile uyumları, hangi malzemelerin ön plana çıkartılacağı hangi malzemelerin fon oluşturacağı gibi detaylara bu aşamada karar verilir. İç mekanda kullanılacak doğal ve yapay aydınlatmalardan, zemin ve duvar malzemelerine, mobilyalardan, aksesuarlara aklınıza gelebilecek tüm detaylar bu görseller ve numuneler ile kararlaştırılır. Değişiklik gerekmesi halinde uygulama öncesi proje üzerinde yapılır. 3 boyutlu modellemeler ve malzeme seçimleri tamamlandığında uygulama sonrası karşılaşılacak olan tasarım tüm detayları ile uygulama öncesi görülmüş olur.

Yapılacak iç mimari tasarıma, kullanılacak malzeme ve ürünlerin bir sınırının olmamasına bağlı olarak villanızın iç mimari uygulama maliyeti villanızın tüm maliyetlerinin toplamını geçebilir. Bu sebeple eğer bir bütçe kısıtlamanız var ise kullanılacak ürünlerin seçiminde maliyetin de göz önünde bulundurulabilmesi için bunu tasarımcınıza önceden belirtmeniz daha doğru olacaktır.

İç mimarınız sizin kişiliğinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreterek hayatınızı kolaylaştırmak ve yaşadığınız alanlarda huzurlu olabilmenizi ve keyif alabilmenizi sağlamak için çalışır. Bu sebeple ailede var ise engelli, yaşlı, bebek, çocuk sayıları, mesleki ihtiyaçlar (örneğin çalışma odası, kitaplık vb.), evde yapılmak istenen spor aktiviteleri yada sanatsal faaliyetler gibi kendiniz ve aileniz hakkında detaylı bilgi vermelisiniz. Bu projenin doğru sonuca daha çabuk ulaşabilmesini sağlayacaktır.

Villa Mahal Büyükçekmece Mimarlık Firması

Villa Mahal projemizde müşterimiz ile yapmış olduğumuz tasarım ve malzeme tanımlaması toplantılarımız neticesinde,tüm tasarım ekibimiz Villa Mahal projesi için öncelikle müşterimizden almış olduğumuz ihtiyaç olunan mekan listesine göre yerleşim planlarını hazırladı.

Müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda tüm mekan planlanarak müşterimize de sunularak uygulama ve tasarım öncesi tüm mekanlar Villa içerisinde ihtiyaca göre planlanmış oldu.

Şehrin keşmekeşinden uzak, kuş cıvıltıları içinde yaşadığınız villanız, konforu ve ergonomisi ile de sizi mutlu ediyorsa, değmeyin keyfinize… Kişiselleştirdiğiniz, kendi zevkinize göre yeniden dekore ettirdiğiniz villanız usta ellerde şekillendiyse eğer, keyfiniz katlanacaktır.

Terra Mimarlık tarafından tasarım ve uygulaması gerçekleştirilen Villa Mahal Villaları’ndan biri, ev sahibi için özenle tasarlandı. Villa sahibinin beğenisi ve ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenen villa; özel tasarım ürünler, birbirinden şık dekoratif objeler ve ergonomik mobilyalarla hayat buldu.

Villanın sıkça kullanılacak salonu özenle tasarlandı. Geniş bir alana yayılan salonun bir bölümü yemek odası olarak ayrıldı. Yemek odası ile salonu birbirinden ayıran özel tasarım, separatör pirinçten üretildi. Birbirinden şık objelere ev sahipliği yapan raflar, hem ışığı geçiriyor hem de dekoratif bir şıklık sağlıyor.

Profesyonel destek alın

Çocuklarınızın özgürce ve güvenle oynayabileceği özenle tasarlanmış çevresel alanlara sahip, çevreci, hayata saygılı ve fark yaratan konseptle hayata geçen Modern Villa mimarisi, ultra lüks standartlarda malzeme kullanımını gerektiriyor.

Villanızı özelleştirmek, kişiselleştirmek istediğinizde ise villa dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız olacak. Terra Mimarlık gibi bu konuda yetkin ve uzman kadrosuyla hizmet veren bir iç mimarlık firmasından destek alabilir ya da kendi çabalarınızla bu keyfi oluşturabilirsiniz.

Başlık metninizi buraya ekleyin

TERRA MİMARLIK

HAKKIMIZDA

2015 Senesinde çekirdek bir ekiple kurulan Terra Mimarlık büyüme göstererek bugünkü kadrosu ile bir aile haline gelmiştir. Bünyemizde kendi alanlarında uzman idari kadromuz, muhasebe birimimiz, çeşitli kademelerdeki mimar ve iç mimar arkadaşlarımız, projelerimizin kontrolünü sağlamak adına kendi bünyemizdeki mekanik, elektrik ve statik mühendisi arkadaşlarımız bulunmaktadır.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Tamamlanan Proje

Neler Yapıyoruz?

İç Mimarlık, tasarım ve dekorasyon alanında Danışmanlık, Tasarım, Proje, Uygulama hizmetleri vermekteyiz

01

Tasarım

Projeyi tasarım aşamasında her yönüyle çözüyor ve uygulama aşamasında etkin bir organizasyonla hızlı çalışıyoruz.

02

Üretim

Fikirlerin hayata geçirilmesi konusunda tasarım ve uygulamanın birlikte yapıldığı projelere imza atmaktır. Sadece tasarım oluşturmanın değil, onu en iyi şekilde üretip, uygulayıp hayata geçirmenin önemini bilmekteyiz.

03

Uygulama

Terra Mimarlık yeni deneyimler ile yurtiçi ve yurtdışında kaliteyi ve güveni en iyi şekilde temsil etmeyi sürdürecektir. Müşteri memnuniyetinin ticari kazançlardan daha değerli olduğunu bilir, çalışmalarını müşteri memnuniyeti esasına göre hazırlar ve sonlandırır.

İç Mekan Projeler

İç Mekan Projeler

İletişim Formu

Bize Ulaşın

Bizimle hızlı bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız iletişim formunu doldurunuz. 

Bir projeniz mi var?

Bir projeniz varsa bile hızlıca ulaşarak hayata geçirebilirsiniz. 

Whatsapp İletişim