Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda2015 Senesinde çekirdek bir ekiple kurulan Terra Mimarlık büyüme göstererek bugünkü kadrosu ile bir aile haline gelmiştir. Bünyemizde kendi alanlarında uzman idari kadromuz, muhasebe birimimiz, çeşitli kademelerdeki mimar ve iç mimar arkadaşlarımız, projelerimizin kontrolünü sağlamak adına kendi bünyemizdeki mekanik, elektrik ve statik mühendisi arkadaşlarımız bulunmaktadır. Projelerimiz ilk adımdan anahtar teslimine kadar geçen süreçte ciddi bir uyum ve koordinasyon eşliğinde geliştirilmektedir. Enerjimiz ile mimarlık ortamına yenilikçi çözümler getirmek için aynı çatı altında büyük bir keyif ve özveriyle çalışırız. Bilgimizi ve perspektifimizi daima genişleterek tasarım kabiliyetimiz ve uygulama kalitemiz ile fonksiyonel, estetik, çağdaş mekanlar yaratırız.

.
Tasarım / Design

Projeyi tasarım aşamasında her yönüyle çözüyor ve uygulama aşamasında etkin bir organizasyonla hızlı çalışıyoruz.

We analyze the project with all of its aspects in the design phase and we work fast with an effective organization in the application phase

Üretim / Production

Fikirlerin hayata geçirilmesi konusunda tasarım ve uygulamanın birlikte yapıldığı projelere imza atmaktır. Sadece tasarım oluşturmanın değil, onu en iyi şekilde üretip, uygulayıp hayata geçirmenin önemini bilmekteyiz.

It is to carry out projects that are implemented together regarding the actualization of ideas. We know the importance of not only creating the design but also producing, implementing and actualizing it

Uygulama / Implementation

Terra Mimarlık yeni deneyimler ile yurtiçi ve yurtdışında kaliteyi ve güveni en iyi şekilde temsil etmeyi sürdürecektir. Müşteri memnuniyetinin ticari kazançlardan daha değerli olduğunu bilir, çalışmalarını müşteri memnuniyeti esasına göre hazırlar ve sonlandırır.

Terra Architecture will continue represent the quality and the trust in and outside the country. It Knows that the customer satisfaction is more valuable than the commercial earnings, prepares and ends its studies based on customer satisfaction.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Tamamlanan Proje

Bir projeniz mi var?

Bir projeniz varsa bize hızlıca ulaşarak hayata geçirebilirsiniz.

Whatsapp İletişim